| Andrei_Andrey_1993_s9yO a întrebat:

am un stick si cand vreau sa bag ceva in el imi spune Dj toonz april mix Cannot find the specified file.
Make sure you specify the correct path and file name
l-am format de 2 ori ce sa fac pls

3 răspunsuri:
| Dangerfull a răspuns:

Incearca sa faci un folder nou pe desktop, fa clic dreapta pe el și redenumestel și vezi dacă acesta lucrează acolo. Mesajul de eroare pare că creaza o nouă comandă rapidă în loc de un nou dosar. Noua comandă rapidă este chiar sub noul dosar.

| McGog a răspuns:

Descarca "USB Disk Storage Format Tool"
reformateaza-l si daca nici apoi nu merge inseamna ca pe chipul sau de memorie interna au fost adaugate ceva "bug-uri" [erori] in cazul asta nu prea mai ai ce sa ii faci. in cel mai bun caz mergi in targ si il vinzi laughing. Bafta. sa imi lasi raspuns daca a mers cu USB toolwinking

| Andrei_Andrey_1993_s9yO explică (pentru McGog):

Imi zice there is no media in the spcified device ce trebuie sa adaug?