| Cotori a întrebat:

am un telefon LG GS290 stie cineva cum pot sa adaug alta tema, sau sa ii modific soft-ul cumva happy dau Funda cine imi ofera un mic ajutor

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Foloseste launchere.
Incearca 3D Launcher

| Cotori explică (pentru RaduTN):

O sa incerc, si mersi ca macar m-ai ajutat cu ceva happy

| Cotori explică (pentru RaduTN):

Apropo nu sti vreun tutorial sau asa ceva ca nu stiu deloc cum sa procedez

| RaduTN a răspuns (pentru Cotori):

Nu este foarte greu, iei de pe net launcherul, il instalezi si gata. happy
Il poti lua cu calculatorul si il bagi pe telefon cu un cablu usb(cablu de date), dupa ce l-ai bagat cauti fisierul unde l-ai bagat si-l instalezi.

Succes, daca mai intampini probleme da-mi un mesaj.