| stangaionut a întrebat:

am urmatorul laptop: Lenovo G50-70,Procesor Intel Core i5 4210U, 4 GB RAM, Placa video AMD Radeon R5 M230..intrebarea mea este:La ce pot face upgrade ca sa imi duca FIFA 15? FIFA 15 imi merge un pic in lag si de asta intreb...

1 răspuns:
| AntiHero a răspuns:

La laptop nu prea poti sa faci upgrade ca la pc, doar rami sunt cei mai usor de imbunatatit, in rest procesorul e dificil sa-l schimbi si placa video cam imposibila happy. Ai putea sa iti mai cumperi niste rami, ti-ar mai creste putin fps-urile, dar daca nu incearca sa schimbi setarile pana ti se misca dupa placul tauwinking.