| george5009 a întrebat:

Salut TPU

As avea nevoie si eu de internet la munte si as vrea sa stiu ce router wifi 3g sa iau si daca merge cu cartele cu numar si ce retele au internet nelimitat? (Extraoptiunea de 1GB de la Vodafone cu 5 euro e internet nelimitat)

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

laughing extraoptiunea cu 5 euro iti ofera 1gb trafic limitat, nu nelimitat! Practic ar merge cartela in oricare router 3g dar pentru asta trebuie ca sa ai cartela Vodafone 3g altfel nu ti-o vede router-ul.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Cred ca o sa ai probleme la semnal, aici e hiba! Depinde de statiune si de locatie! Mai poti lua net de la hoteluri sau pensiunile din zona (au si ei wifi).