| Anabele a întrebat:

As dori sa imi recomandati niste casti care au un bass puternic pentru a asculta rock. Poate cei ce asculta genul asta de muzica o sa ma poata sfatui cu ceva. Funda

3 răspunsuri:
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Sunt cele mai tari casti :D
https://www.google.ro/......ps?/search

| SammiSchüler a răspuns:

Bass si rock?! unde ai auzit-o si pe asta laughing)
anyway, eu am beats by dre si da, chiar se aud foarte foarte fain.

| Justananonim a răspuns:

Imi place cum toti cereti device`uri chestii carti vacante si daca va dam ceva peste 2-3 mil urlati ca e criza. spune si tu un pret in care sa te incadrezi daca ai bani cauza Razer