| denis223 a întrebat:

As dori si eu o placa video pentru urmatoarele jocuri :
Viscera Cleanup Detail, CS:GO, Ice lakes, pana in 200 de lei.
Configuratia mea :

Procesor : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4800+ 2. 50GHz

RAM : 3 GB

Hard : 250 GB Gigabyte

Sursa : Voltage : 230W
Output : 200W, Max 460W
Frequency : 50-60Hz
Current : 5 A

Da stiu, nu e cine stie ce, dar cred ca gasiti voi ceva. Funda + vot pentru cel mai bun raspuns!

Si o pasta termoconductoare pentru procesor pana in 30 de lei.

Multumesc Anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Macar i3 6100 ( il am) sa ti iei, nu mai slab, man, nu te grabii cu asta, asteapta, strange banii necesari

6 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Frate, mai strange bani, nu merita sa dai 200 lei pe un ****, si peste o luna sa fi nevoit sa o schimbi, strange bani, minim 400 lei, recomand 600, si iti iei o placa video buna, dar problema e ca ai o pocnitoare de sursa, si esti nevoit sa o schimbi si pe aia

| denis223 explică (pentru AlexDFY):

Apai atunci ma gandeam sa imi iau pc-ul acesta : http://www.altex.ro/......5-free-dos

| AlexDFY a răspuns (pentru denis223):

Macar i3 6100 ( il am) sa ti iei, nu mai slab, man, nu te grabii cu asta, asteapta, strange banii necesari

| denis223 explică:

Ok, atunci un pc pana in 2000 lei? happy
Pentru jocurile acelea.

| AlexDFY a răspuns (pentru denis223):

Nu recomand placa aia de baza, mai ales ca e dedicata, si per total nu e prea bun

| danny1996 a răspuns:

Mai strange ceva banuti si ia un Gtx 750 Ti e o super placa la ce pret are, duce toate jocurile noi pe detalii medium poate unele titluri pe low dar le duce si mai ales pentru ce vrei tu e o placa la super pret