| ZzP1nG a întrebat:

As vrea sa achizitionez peste 2-3 luni acest televizor (Televizor LED 3D Samsung, 101 cm, Full HD, 40ES6100) si as vrea sa stiu cum fac sa vad filmele 3d, trebuiesc"urcate"in el, adica are memorie(flash/hdd) sau prin cablu hdmi de la unitate/ laptop la TV? astept raspunsuri. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Gasesti un film 3d il pui pe un stick si il conectezi la televizor (e imposibil sa nu aibe USB). din telecomanda schimbi sursa pe USB si poti porni filmul.
presupun ca primesti si ochelari 3D daca nu ia-ti. fara ei nu poti sa vezi

| mnthseby a răspuns:

Gasesti un film 3d il pui pe un stick apoi in conectezi la televizor. ma indoiesc ca un televizor cu 3d sa nu poti sa conectezi stickul

| GaaraOfTheSand a răspuns:

Televizor asa am eu...
1.Trebuie luate filme 3D si puse pe el
2.Trebuie ochelari speciali
3.Ar trebui sa ai o chestie care sa pui DVD cu filme...
4.Cu cabluri merge de pe laptop
5.Sau daca ai inca ceva cumparat poti sa pui stick
Sper ca te-am ajutat!