| Trollman a întrebat:

Salut,de curand mi-am comandat o unitate si nu am monitor,as vrea sa stiu cum pot folosi laptopul ca monitor principal,am cablu vga, dar nu stiu cum sa fac,am incercat pe televizor dar nu este full HD si as vrea sa incerc cu laptopul, multumes anticipat celui care ma va ajuta.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu se poate folosi display-ul de la laptop ca display de sine stătător, pentru alt PC.
Dar ar trebui să meargă pe TV, fie că e sau nu HD. Desigur, dacă are intrare VGA sau HDMI - dar majoritatea au în ziua de azi.