| putrack a întrebat:

As vrea sa va intreb ce telefon mi-ati recomanda
MULTUMESC ANTICIPAT!
FUNDA!

8 răspunsuri:
| AframyK a răspuns:

Astea cu touchscreen necesita mai multa atentie.

| heiii a răspuns:

Pao ar trebui sa ne spui in ce pret vrei sa se incadreze telefonul, caat de performant, daca il vrei proaspat aparut pe piata...in fine, eu ti as recomanda telefonul Nokia xpressmusic 5530. eu l am avut timp de 2 ani si ceva si l am udat. mi a cazut pe scari de la etajul 1..si nimic..acum este exact ca atunci cand l am luat. doar ca are niste zgarieturi..la cate am indurat nu ma mirlaughing mi am luat altul pentru ca imi doream un telefon cu camera mai buna si cu memorie mai multa.dar la rezistenta nota 10! si am inceput sa fiu contra iphone'urilor. mi se pare ca au pretul exagerat fata de performantele telefoanelor, iar rezistenta foarte proasta.eu acum am iphone 3gs dar peste cateva zile ma duc sa mi iau altul.este doar un trend! tot Nokia si Samsung sunt de calitate

| TuPeistU a răspuns:

IPhone 4shappy

| Administrat0r a răspuns:

Ti-as recomanda un telefon fix.

| putrack explică:

Poi in pret sa va spun nu conteaza (dar bine acum sa nu depaseasca vreo 350 - 400 Euro) si oricum iphone 4s mi-am propus dar na nu prea as vrea asa un telefoan mai nou cu touchscreen ce mi-ati putea recomanda MULTUMESC happy

| putrack explică (pentru putrack):

Scuze dupa " nu prea " am uitat sa pun "." deci alta propozitie de la as vrea happy sorry for the dot

| GeorgeCata a răspuns:

Depinde de cati bani vrei sa investesti...

| jaja a răspuns:

Pai poti sa iti iei un 4 S sau un galaxi s2 eu am un 4 si un 4s si sunt multumita de el love struck