| sergiu1234star a întrebat:

As vrea un program cu care sa filmez cu camera web, sa editez, sa montez niste videoclipuri amuzante la el si sa il aploadez pe facebook ori pe youtube si sa am efecte la videoclip sa imi pot pune un logo si sa imi fac si un intro.Multumesc anticipat.Va rog raspundeti.De exemplu ca la doza de has.

5 răspunsuri:
| Sarcasticu a răspuns:

Cu Sony Vegas poți face toate astea. Chiar și cu VideoPad. happy

| sergiu1234star explică (pentru Sarcasticu):

Chiar si sa filmez?
Cum?

| Sarcasticu a răspuns (pentru sergiu1234star):

Există un plugin, dar nu mai știu exact cum se numește. Oricum, poți să înregistrezi webcam-ul cu „Webcam Recorder"sau orice alt program asemănător...happy