| Syde a întrebat:

Astazi o colega mi-a luat telefonul si s-a uitat prin el la mesaje poze etc... si a vazut niste chesti mai intime, am un LG T385 si vreau sa ii pun parola in asa fel cand intru in galerie,mesaje,contacte sa introduc o parola, am optiunea pentru a bloca aplicatiile dar imi cere un cod, am incercat diferite combinati dar nu merge.Ma poate ajuta cineva, dau funda!

1 răspuns:
| Andruta12 a răspuns:

Salut!
Am si eu acelasi model de telefon si merge codul 0000 la mine incearca si tu