| xVladd99 a întrebat:

Aveti idee de ce imi merge samp sacadat? Eu am jucat samp pe acest pc de 2 ani si nu am avut aceasta problema, ultima oara am jucat in august si imi mergea perfect.
Am o placa video de 1gb,procesor dual core de 2, 51GHz,3 gb ram, deci pc-ul nu este slab.

Răspuns Câştigător
| Garsonfane1979 a răspuns:

Uite ce sfaturi iti pot da.
Sa ai gta san andreas hoodlum, nu alta versiune modata.
Sa nu ai cumva 2000-3000 poze facute cu f8 daca ai mutale in alt fisier.
Sa opresti Utorrent pentru ca iti rupe conexiunea.
Daca joci pe b-zone sa nu ai rds ca momentan are ceva probleme cu rds.
Nu are treaba dowloadatul cu viteza internetului fata de joc. dar utorrentu in sine ii face probleme pcului il ingreuneaza groaznic.
Incearca sa opresti antivirusul, sa nu ai moduri pe joc deloc.
Incearca sa iti bagi xp daca ai win7. Samp are probleme la conexiunea pe win7, doar unele mici doar ca merge mult mai bine pe xp.
Pc tau nu ar trebui sa aiba probleme cu samp ca performanta.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este la la viteza de internet. Cand joci incearca sa nu downloandezi nimic / asculti muzica / facebook, etc in timpul acela, dar poate ca tu folosesti internet wireless si nu ai destula banda sau proprietarul il foloseste incontinuu.

| Nede_Alex_1998 a răspuns:

Daca nu ai rezolvat da mi mesaj pe insta nede_20, te ajut eu