| GheniusV a întrebat:

Saluit,am pc foarte bun dar gta iv imi merge sacadat uitati ce am eu pe pc : Placa video GT FORCE 1gb, HDD 500 GB, Procesor DUAL-CORE CPU 2.93 Ghz, 4 gb ram ddr3, windows 7 x64, inainte l-am mai jucat si nu imi mergea sacadat.ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 x64 nu e pentru jocuri
instaleaza-ti windows 7 x86 ( adica 32 biti)

| GheniusV explică (pentru anonim_4396):

Nu ai citit cu atentie ce am scris, am zis ca inainte nu imi mergea sacadat, iar versiunile nu au treaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GheniusV):

Atunci o varianta ar fi sa updatezi driverul placii video, sau cel mai bine sa intrii pe site-ul producatorului si sa downloadezi ultima versiune de driver aparut pentru windows 7 x64. Cred ca asta ti-ar rezolva problema.