| IhateMe a întrebat:

Salut TpU.Calculatorul meu nu are sunet.Am instalat sunetul dar tot nu merge(am facut exact cum trebuia), am boxe dar nu stiu unde sa bag firele.Ma puteti ajuta? Sau sa-mi ziceti unde sa bag firele?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Nu firele ci jackul - în mufa verde. Line out.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Http://res2.windows.microsoft.com/......1758_0.jpg

"am boxe dar nu stiu unde sa bag firele"...e grav, vinde calculatorul ca nu-ti trebuie, sau fa o donatie unuia mai sarac, ala o sa stie sigur!

| IhateMe explică (pentru K0sti):

Uite cine raspunde aici. Daca n-ai un raspuns folositor nu raspunde.Nu-mi petrec toata ziua la calculator (ca unii) si imi traiesc viata cum stiu eu asa ca nu stiu prea multe...Calculatorul il folosesc numai pentru informati nu ma joc la jocuri stupide, imi trebuie boxele ca ne-a spus la scoala sa ne alegem melodii de pe nu stiu care site.Nu raspunde daca iti dai seama ca raspunsultau e inutil, ca nu o sa pari,, smecher,, daca lumea iti vede,, tupeul,,. Mersi Arthur.

| K0sti a răspuns (pentru IhateMe):

Repet, vinde-l, nu ai nevoie de calculator. Nu ma dau smecher, dar este strigator la cer sa nu-ti cunosti obiectul pe care-l folosesti. "calculatorul il folosesc numai pentru informatii"... daca-l folosesti la informatii macar informeaza-te si tu pe ce ai dat banii, sau mai degraba parintii tai. Asa ca lasa scuzele si motivele ca nu tine. Motive se gasesc tot timpul. Succes!