| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

mi-am instalat windowsu 7 si nu merge sunetul, am boxe de la genius si nu mai gasesc cd-u pentru elesad ma puteti ajuta cu ceva link?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Doar nu cauti Cd pentru boxele tale acum! Instaleaza driverul de la placa ta de sunet si atunci ai sunet! intra in Start->run->sound si vezi daca Speakers este bifat! si instaleaza driverul de sunet Realtek High Definition Audio Driver for Windows 7 de aici:
http://www.lytebyte.com/......windows-7/
clik pe download ->bifeaza ''I accept to the above''->clik next...

1 răspuns:
| fuicacatalin a răspuns:

Umbla pe la Control Panel sau foloseste programul HD Adeck daca il ai.