| ajutorul3zz a întrebat:

cand deschid Action.exe imi da eroarea asta: Failed to initialize product.Please try reinstalling. Ceea ce e ciudat e ca acum cateva luni am avut Action-ul si functiona perfect.

p.s inca un lucru ciudat: versiunile mai vechi imi merge(de ex: 1.9.0)iar de la 1.14.0 in sus nu mai merge.Ce as putea sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| BlackAndWhite1 a răspuns:

In cazul asta problema e la ei nu la tine

2 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Pai eroarea iti spune sa il reinstalezi deci sterge-l si instaleasa-l din nou

| ajutorul3zz explică (pentru BlackAndWhite1):

L-am instalat odata cu internetul oprit, odata cu internetul deschis.L-am instalat odata cu antivirusul si firewall-ul inchis, apoi deschis.Nu merge pur si simplu nu mai stiu ce sa incerc