| ajutorul3zz a întrebat:

mi-am descarcat Action Mirillis versiunea 1.19.0,dar imi dadea eroarea : Failed to initialize product.Pleaste try reinstalling program.Am incercat cu mai multe versiuni la fel. Apoi am umblat prin firewall, iar acum imi da eroarea :This version of Action! can only be run on windows Vista or newer Windows operating system.Am windows 7, am mai avut programul acum cateva luni si mergea perfect.
P.s: Cand imi dadea eroarea Failed to initialize product, imi mergea doar versiunea 1.9.0,acum nu mai merge deloc.Ce as putea sa ii fac?
Nu vreau raspunsuri cu exemple de alte programe (Fraps, Obs etc.)

3 răspunsuri:
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Http://www.piratecity.net/mirillis-action-lifetime-crack/ il am si eu ai tot ce trebuie acolo si merge perfect. am avut si eu aceeasi probleme la win 7 acum 2 sapt si sterge ce ai adaugat in plus prin firewall

| ajutorul3zz explică (pentru xXxXxCataxXxXx):

Am uramt pasii, dar fara succes.Am eliminat modificarile din firewall, dar nimic.
Ps:Imi da Failed to initialize product, daca mai sti o solutie sa imi raspunzi.

| xXxXxCataxXxXx a răspuns (pentru ajutorul3zz):

Nu stiu ce sa zic...