| eddy2012 a întrebat:

ce Antivirus imi recomandati, daca puteti dati-mi si un link? nu vreau trial-uri...

cel mai bun castiga funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai putea sa-ti instalezi un program antivirus gratuit, de ex. Avira 2011 free, avast! 6 free ori AVG 2011 free. Completezi programul antivirus cu un antispyware si antimalware bun, de ex. Malwarebytes' Anti-Malware si cu un firewall bun, de ex.Comodo Firewall ori ZoneAlarm (toate sunt gratuite) si o sa ai o protectie foarte buna, aproape ca in cazul unui program antivirus bun si cu licenta. Toate le poti descarca de pe site-urile oficiale. Succes si numai bine!

4 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Eu tias recomanda sa dai vreo 50 de lei sau maxim 100 lei pentru un antivirus bun pentru pc e BITDEFENDER eu il am si tine doar 360 de zile dar daca nu poti uite un site http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus e foarte bun l'am avut ia-l pe cel care este free daca doresti :X sau daca vrei cumparal. funda?

| Alëxąndŕą a răspuns:

BITDEFENDER nu e bun sau avira panda NOD 32 e cel mai bun antivirus eu merg pe situri doa rcu virusi si nu am patit0o cu nodu am patit-o cu panda, avira, Avg cel mai prost antivirus

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Avast
kaspersky
nod32
M-am folosit de toate 3 am ramas la avast, imi place cum functioneaza happy
Lin-uri pa nu stiu intra si tu pe Google si download happy

| vlad252001 a răspuns:

Îţi recomand nod 32 antinirus 4