| daniDeeDee a întrebat:

Un antivirus bun, care sa nu fie trial sad ma ajuta cineva? un link? happy multumesc!

8 răspunsuri:
| Mariusrap91 a răspuns:

Avira este free, dar poti gasi orice antivirus cu tot cu codul de activare pe http://www.egydown.com/
Mai poti gasi orice program plus ceva jocuri de top.

| Mariusrap91 a răspuns:

Si inca ceva, nu iti recomand Norton pentru ca mie mi s-a stricat 3 ori un laptop (intr-o luna) si o data alt laptop (a aparut BSOD(blue screen of death)). Pentru cei ce nu ma cred cautati pe google si veti gasi ca si din vina antivirusului norton apare BSOD.

| adrytzuu a răspuns:

Comodo internet security.
Antivirus + Firewall cu licenta pe viata!
Link: http://www.comodo.com/home/internet-security/free-internet-security.php

| karinacora97 a răspuns:

Eu iti recomand AVIRA este super buna am avut vreo 10 virusi troiaj si i-a sters si acum nu mai am treaba deci cel mai bun este AVIRA

| torres9 a răspuns:

Http://www.tipsotricks.com/......r-all.html
asta din urma e patch ul care-i activeaza licenta. mai intai instaleaza antivirusul apoi pune i patchul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira este suuuuuper. Descarca varianta "free" si vei avea satisfactie. Am mai spus-o si altora, nu conteaza ce antivirus folosesti ci, pe unde navighezi. Avira este gratis si face treaba excelenta, unde mai pui ca nu-ti acapareaza mult din resurse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.avira.com/en/downloads/ si, tine minte, indiferent ce antivirus ai, totul se reduce la locurile prin care navighezi. Fiindca virusul face primul pas! Intotdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pandasecurity.com si alegi ce antivirusti se potriveste dar atentie dupa ce il ai instalat trebuie sa nu dai la services si sa il activezi si unca 1 lucru daca nu l-ai activat va trebui sa il actualizezi tu manual la pranz si seara