| puffy933 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre acest sistem : Logitech Z906 5.1

http://www.altex.ro/boxe-logitech-z906-5-1-500w-negru

Cine il are acasa, cum se aude? E bun de ceva?
As dori ceva pareri mai intai daca se poate, sa stiu daca sa il cumpar sau nu,

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

O ragalie de 5 tentative zgomotoase si plasticoase si un SW care poate fi decent la filme - la un buget la care poti lua un sistem 2.0 la ani lumina fata de adunatura asta buna la zgomoteca.

Altii iti vor spune ca-i bestial, fiind probabil cel mai scump sistem ascultat de ei (si la care probabil balesc); insa si altii credeau ca Matizu-i masina pana au pus mana pe un Focus.