| Denis15 a întrebat:

Ce parere aveti de Iphone 5s? Se misca bine, este mai bun ca Samsung Galaxy S5? De ce? Funda pentru cel mai bun argument!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu se poate compara cu S5. S5 e cu mult mai bun. De ce? Citeste specificatiile! Dar mai bun decat astea 2 este Note 3, si mai ieftin. Funda?

| Bogatasul a răspuns:

Cumpara Iphone

| JHopeBts a răspuns:

Salut,uite aici un link care sper sa te ajute Samsung a lansat de curând noul său vârf de gamă, telefonul Galaxy S5, care concurează direct cu iPhone 5S de la Apple. Dispozitivul sud-coreenilor dispune de câteva funcții unice, cu care ar putea lua fața americanilor. - See more at: http://stiri.tvr.ro/......41889.html Mult Noroc;)
Fundita? :o3

| Dant3San a răspuns:

Aici depinde de tine. Sistemele de operare iOS sunt destul de diferite fata de ANdroid. Daca privesc din puctul de vedere al calitatii si al vitezei de lunga durata, eu iti recomand iPhone 5S, sunt telefoane de calitate, are 2 procesoare (unul pentru video 64 biti si unul pentru aplicatii.) Nu o sa prea poti sa adaugi muzica din calculator sau jocuri asa usor ca si cu Androidul insa sa cheltuiesti 80 de eurocenti pentru un joc original eu zic ca nu e mare efortul. Cat despre S5, are rezistenta la praf, la cazatorui, sincer sa fiu nu vad aceste optiuni ca fiind unele benefice ca doar nu o sa dai cu telefonul de pamant sau o sa-l scufunzi in apa intentionat. Totusi si el este un telefon bun, cel mai bun din spetza sa dar dimensiunile lui lasa de dorit. Ramane la latitudinea ta.