| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot face cont pe vk. com? E problema cu numarul de telefon cand il adaug spune ca nu e bun...

7 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa-l adaugi cu +4 (codul Romaniei).

| k661 a răspuns (pentru TechnologyWebBrowsing):

Am incercat cu +40 tot nimic... am incercat si cu +40(00) si tot nimic

| SilviaDulcik a răspuns:

Cel mai usor iti faci un alt cont de Facebook si te conectezi cu el pe VK, eu asa am facut.

| k661 a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Tot iti cere numarul de telefon am incercat

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru k661):

Vezi sa nu fie numarul folosit pentru un alt cont. Daca tot nu iti permite numarul dupa atatea incercari. Ma gandesc ca daca faci click pe "Forgot your password?" o sa iti dea sa scrii numarul de telefon si o sa iti confirme daca exista deja un cont facut cu numarul ala. Daca o sa iti dea posibilitatea sa recuperezi parola, inseamna ca este deja folosit, daca iti da un mesaj cum ca nu exista nici un cont cu numarul tau inseamna ca nu e.

Răspuns utilizator avertizat
| k661 a răspuns:

Am reusit intr-un final numai trebuia sa incep cu 0 ca deja era pus +40, Mersi oricum