| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot face cont pe vk. com? E problema cu numarul de telefon cand il adaug spune ca nu e bun...

7 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Mi se pare ca trebuie sa-l adaugi cu +4 (codul Romaniei).

| k661 a răspuns (pentru TechnologyWebBrowsing):

Am incercat cu +40 tot nimic... am incercat si cu +40(00) si tot nimic

Răspuns utilizator avertizat
| SilviaDulcik a răspuns:

Cel mai usor iti faci un alt cont de Facebook si te conectezi cu el pe VK, eu asa am facut.

| k661 a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Tot iti cere numarul de telefon am incercat

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru k661):

Vezi sa nu fie numarul folosit pentru un alt cont. Daca tot nu iti permite numarul dupa atatea incercari. Ma gandesc ca daca faci click pe "Forgot your password?" o sa iti dea sa scrii numarul de telefon si o sa iti confirme daca exista deja un cont facut cu numarul ala. Daca o sa iti dea posibilitatea sa recuperezi parola, inseamna ca este deja folosit, daca iti da un mesaj cum ca nu exista nici un cont cu numarul tau inseamna ca nu e.

| k661 a răspuns:

Am reusit intr-un final numai trebuia sa incep cu 0 ca deja era pus +40, Mersi oricum