| ModernBlack a întrebat:

Cum pot face poze sau...colaj de poze ca acesta. https://www.facebook.com/....../photo.php Dau funda celui mai explicit raspuns.

2 răspunsuri:
| Cineva2004 a răspuns:

Pai. iti trebuie o poza de pe internet cu o vedeta si apoi intra pe pizap. dai pe start si o sa-ti apara ceva poze, acolo dai pe a 2-a poza! [edith a photo] si adaugi poza dupa care ai nevoie de niste poze png cu vedete si le adaugi acolo pe pizap in felul asta : Sus o sa-ti apara cateva lucruri : Ceva inimioare cu floricele, o bula alba cu un T, o fata cu o foarfeca si dupa niste poze. dai pe acele poze, adaugi pozele png si le aranjezi pe poza. etc, daca vrei sa scrii ceva apasa pe bula alba cu T si jos va scrie text clic pe ala si de acolo te descurci tu laughing) Iar dupa dai save image sus in dreapta happy Sper sa intelegi ceva laughing

Fundaa?

| ModernBlack explică (pentru Cineva2004):

Pai stiu sa lucrez in pizap...cat de cat, dar voiam de fapt sa fac acest colaj, sa'i zic asa, cu poze cu minehee hee