| eumyname a întrebat:

De cand mi-am instalat windows 10 am o problema care s-a intamplat de 2 ori pana acum! imi ingheata imaginea :\
Cand aveam Windows 7 tineam laptopul si in pat si nu facea asa chiar daca se incalzea dar de cand W10 asta daca umblu mult se blocheaza imaginea... ce sa fac? (am w10 de aprox 1 saptamana )
Dau Funda!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mai bine nu-l mai pui in pat, asta daca mai vrei sa ai laptop, ca se pare ca in curand nu o sa mai ai...
Cap aveti, minte va mai trebuie...

| halogen001 a răspuns:

Mai bine revii la w7 - nu vad nici un avantaj la w10.