| sysop01 a întrebat:

de ceva vreme nu pot sa mai intru pe id meu de mess bag id si parola corecta si imi zice your acont has been locked 81003003. , ceea ce cred eu ca s-a intamplat este ca am incercat sa fac un id nou si la mail alternative am bagat id id vechii.am incercat sa restez parola dar imi cere intrebarea aceea you name etc.Mai pot sa mi-l recuperez? Astept un raspuns!

Răspuns Câştigător
| Liliana1981 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=9839

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Cu intrebarea secreta. Daca ti-o mai amintesti.

| Sotaro324 a răspuns:

Du-te pe yahoo.com si scrii parola secreta si iti vei primi contul din nou!>