| sysop01 a întrebat:

de ceva vreme nu pot sa mai intru pe id meu de mess bag id si parola corecta si imi zice your acont has been locked 81003003. , ceea ce cred eu ca s-a intamplat este ca am incercat sa fac un id nou si la mail alternative am bagat id id vechii.am incercat sa restez parola dar imi cere intrebarea aceea you name etc.Intrebarea secreta nu o mai stiu, contul este facut in 2009. Mai pot sa mi-l recuperez! Astept un raspuns!

6 răspunsuri:
| Mihaitzu1997 a răspuns:

Am patit-o si eu logheazate pe mess de cateva ori pana merge daca nu merge uite id meu de mess MihaiCorbu22 si iti fac eu alt contbig grin

| kidzore a răspuns:

Am si eu un cont din 2009 si nu am nicio problema cu dar unchiul meu are un cont facut de ~1an si are aceeasi problema asa ca t-i l-a blocat nimeni de la mess din cauza vechimii, o metoda prin care cineva poate sa iti blocheze contul e sa-ti greseasca intrebarile secrete de multe ori dar stiam ca ti-l blocheaza doar 24h

| drE99 a răspuns:

Nu nu poti daca nu iti sti intrebarile secrete.

| georgeanfrei78945 a răspuns:

Da introduci o paralo gresita de msai multe ori contul o sa se blovheze timp de 24 de ore pe urma o sa mearga

| 2002Cori2002 a răspuns:

Pentru ca este facut in 2009. Ti l-au blochat cei care sunt responsabili cu mess. Si mie m-i s-a intamplat la 2 conturi. Pentru ca este facut de mult!

| Dobre_Sorina_1987 a răspuns:

Schimbati data si ora si pune-o corecta!