| Str_Edwardo_1998 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un laptop Lenovo.
Este foarte bun sunt multumit de el procesor i3 placa video integrata si dedicata de 2 Gb 1Tb etc.
Avand in vedere ca este foarte subtire bateria este incorporata.
Iata intrebarea mea.
Cum sa folosesc laptopul?
Sa il incarc 100% sa ma joc pe el pana se descarca apoi sa il incarc si la 100% sa il deconectez de la priza si sa ma joc in continoare sau sa il tin tot timpul in priza?
Precizez ca il folosesc si pt gameing cat si business

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa il incarc 100% sa ma joc pe el pana se descarca apoi sa il incarc si la 100% sa il deconectez de la priza si sa ma joc in continuare sau sa il tin tot timpul in priza? exact asa!

| HuShEr a răspuns (pentru K0sti):

laughing)))) asa ar trebui folosite toate