| xXAndreixD a întrebat:

Salut TPU,de curand mi-am gasit primul meu telefon dar nu am bateria telefonului,l-as putea incarca fara baterie,(AM INCARCATOR),trebuie sa se poata,plsssss, cumva! crying(

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu, nu poți.Bateria ține curentu în telefon nu circuitele elctronice.Baterie găsești, depinde doar de ce telefon ai.Eu am dat pe o baterie de Nokia model vechi 21 ron.Succes

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Bineinteles ca nu il poti incarca fara sa aiba baterie laughing

| kar1GaNNN a răspuns:

Cum sa se poata? Unde intra energia? laughing
Trebuie sa iti cumperi o baterie.