| marius6543 a întrebat:

De vreo saptamana tot se blocheaza calculatorul la deschidere, adica cand apas pe butonasul ala, dupa ce apare windowsul si apare la desktop, se blocheaza, apoi trebuie sa dau restart tot de la butonas laughing. Daca il inchid de la buton si il deschid imediat (langa butonasul ala laughing sunt 2 beculete care de obicei sunt verzi) un beculet se face rosu si incepe sa faca bip, bip.
Tin sa mentionez ca dupa vreo 20 de minute de restarturi, porneste si merge fara probleme pana il inchid.
Calculatorul asa face de cand l-am curatat de praf. aproximativ acum o saptamana.

Funda.

4 răspunsuri:
| marius6543 explică:

Alte solutii in afara de reinstalare windows?

| AlcatrazOne a răspuns:

Iti recomand sa-ti reinstalezi windowsul.

| oOoDiaoOo a răspuns:

Instaleaza alt Windows.

| פנדה_משאלות_1991 a răspuns:

Este posibil sa fi miscat ceva conectori, pini sau sa fie bulit hardul. Dar le iei prin eliminare, prima data schimbi windowsul si apoi daca problema persista incearca sa il pornesti cu alt hard, placa baza si asa mai departe. Bafta!