| DzEk0 a întrebat:

Descarc ceva pe bit co m ent se blocheaza la 99% de ce?
Cand intru in meti n2 Imi apare "LOG" Sorry, your system does not support 3d graphics please check your hardware and system configeration then try again. am placa video tot la el si imi apare asta...
Si cand intru in gta san andreas "Samp" dai click si nu mai intra.
Nu vreau solutii gen reinstaleaza windows si etc
Apropo am windows 7 ultimate.
Funda!

4 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Sistemul tau nu suporta jocul respectiv(mai exact placa video slaba), ori ai o probleme cu driver-ul pacii video, daca pana acum ti-a functional.

| DzEk0 explică (pentru ionutz03):

Daa a functionat.

| K0sti a răspuns:

"your system does not support 3d graphics"...ce mai vrei? Ai tot ce-ti trebuie in acel mesaj ca sa-ti rezolvi problema!