| DzEk0 a întrebat:

Descarc ceva pe bit co m ent se blocheaza la 99% de ce?

Cand intru in meti n2 Imi apare "LOG" Sorry, your system does not support 3d graphics please check your hardware and system configeration then try again. am placa video tot la el si imi apare asta...

Si cand intru in gta san andreas "Samp" dai click si nu mai intra.

Nu vreau solutii gen reinstaleaza windows si etc

Apropo am windows 7 ultimate.

Am placa video Intel (R)

Funda!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca pc-ul este nou instaleaza software-urile gen java unity etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau instaleaza si dezinstaleaza metin-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Instaleaza driverul placii video si problema o sa dispara.(pentru metin si alte jocuri)
Pace!

| DzEk0 explică (pentru anonim_4396):

Ce driver ca am instalat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DzEk0):

Https://www.drivereasy.com/
Descarca asta, instaleaaza-l, da-i o scanare si descarca si instaleaza tot ce iti gaseste lipsa.
Bafta!

| BalaurulRoman a răspuns:

Pai nu ne zici prea multe despre placa video, din ce spui mai sus reiese ca placa video nu iti suporta jocul

| DzEk0 explică (pentru BalaurulRoman):

Manufacturer Intel
Model HD Graphics
Device ID 8086-0106
Revision A
Subvendor ASUStek Computer Inc (1043)
Current Performance Level Level 0
Driver version 9.17.10.4229