| Nightmare_2673 a întrebat:

Din cate am observat, in ultima perioada, imaginile de pe imageshack nu se mai pot vedea. Imi apare error 404 la orice imagine, fie ca e a mea sau nu. Stie cineva cauza? Sau cum pot face sa vad pozele respective? Nici cu versiunea trial premium nu se vad. Dau funda pentru raspunsuri! Multumesc!

1 răspuns:
| Ensiferum a răspuns:

Salut! Incearca sa setezi ora si data calculatorului in timp real, poate fi asta una din probleme, daca nu umbla la securitatea si crtificatele browserului, succes!