| Anonnnnimus a întrebat:

Salut tpu.Eu am un laptop: Rating 3.0 windows experience index.processor Intel(R) celeron(R) CPU 530@ 1, 73 GHz. Instaled memory(RAM) 2.00 GB.System type 32-bit operating system.Mobile Intel(r) 965 express chipset family (Microsoft corporation) WDDM 1.1. Dati-mi niste jocuri pentru acest laptop. Dau >>>>fundabig grin

2 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Nu stiu, cauta si tu jocurile care iti plac, sincer nu am mai jucat de mult asa ceva.

| Bianca306 a răspuns:

Jocurile sunt universale, uita-te la google chrome, la store ca sunt multe jocuri dar pentru aia trebuie sa ai cont google, mie imi place mult need for speed si daca descarci jocul si altele descarcale de pe softpedia pentru ca sun cu mai putini virusi