| KR3V a întrebat:

Am o problema. eu am inregistrat un gameplay cu Fraps, si trebuie sa randez ca sa'i dau o calitate mai buna si desigur sa le combin, la orice program de randat [Camtasia Studio8, cyberlink powerdirector si Sony Vegas Pro 11.0] cand este 10%
din randare, mi se inchide deodata pc'ul.
Va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Tr3eaTxGh3osT a răspuns:

Ce windows ai? si ce system de operare? o fi de la windows dai click dreapta, proprietati pe programu care filmezi, compatibillity bifezi casuta si dai pe Windows XP