| ionuttt11 a întrebat:

SALUT TPU happy

Am urmatoarea configuratie la pc

-Procesor Intel celeron e 3300 2, 5 ghz dual core

-2gb ram ddr2 800 mhz

-placa video nVIDIA ceforce 210 1gb ddr3 64 bit

win 7 ultimate 32 bit

Mi-am instalat jocul battlefield bad company 2 si mi se tot bloceza in joc.De fiecare data cand interu in joc ram usage este sub 30 % Am mai patit asta si la chivalry medieval warfare dar mai rar si nu am dat importanta dar la bc2 in ultimul timp se bloceaza de fiecare data cand joc.
Va rog ajutati-ma.dau fundahappy

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru inceput, ai un harb de placa video. Cu placa aia nu ai sa vezi nici un joc. De curiozitate, in gta san-andreas se blocheaza?
2. Cat la % jocul e piratat.

| ionuttt11 explică (pentru sltlp):

E luat de pe steam

| sltlp a răspuns (pentru ionuttt11):

Bun. Ramane valabil restul.

| KodrutZ a răspuns:

Placa ta video e un rahat fata mot. Plus de asta, si procesorul e slab si... Windows 7, jocuri si doar doi gigi de ram?

| ionuttt11 explică (pentru KodrutZ):

Si cand am pus intrebarea am pusa ca sa primesc raspunsuri care sa ma ajute nu sa se dea niste ratati ca tine mari

| KodrutZ a răspuns (pentru ionuttt11):

Ti-au mai zis si altii cam aceeasi chestie, inteligentule. Barosane. Meseriasule. Pretiosule!

| Jipa95 a răspuns:

Sa nu fie din joc, adica prost optimizat!

| StalkerSoul a răspuns:

Schimba windowsu`l cu xp sp3!
Win 7 nu este pentru jocuri, cel putin nu in cazul tau cand ai abia 2 gb ram. n-ai ce face doar cu atat.