| Adrian_Filip_2001 a întrebat:

ieri mi-am luat castiile A4tech Hs-50 si nu stiu ce sa fac daca bag sa mearga microfonu, ma poate ajuta cineva?

Ps nu stiu daca e la categoria potrivita.

2 răspunsuri:
| SilvianG a răspuns:

Deci la ele ai 2 mufe. Te uiți în spate la unitate iar culoare mufelor o ai și în spate. De ce ai mai pus întrebare? Fără supărare amice, dar ești daltonist? Nu este o critică dacă îți spun daltonist, mulți dintre noi suntem, dar doar de curiozitate.

| Adrian_Filip_2001 explică (pentru SilvianG):

Man am incercat toate posibilitatiile am bagat in spate dar am sa mai incercat man, nu ma supar ca m-ai facut daltonist.Eu am 2 mufe in fata unde arata pe o mufa microfonu pe cealalta castiile le-am bagat acolo dar ....Se aud castiile dar microfonu nu prea se aude.