| anonim_4396 a întrebat:

imi merge netul greu si cred ca de la modem, nu pot sa pun modemul altcumva sau etc. deoarece antena care este bagata in el vine din tavan si nu pot sa o pun altundeva. Cum as putea face, sa pun altceva in locul antenei? Dar nu stiu ce. Sa imi cumpar un nou modem? Dar nu stiu de unde. Exista ceva posibilitate sa nu mai folosesc modem?

1 răspuns:
| skull12 a răspuns:

Incearca sa detasezi (muti) lucrurile de langa el, la minim 30 cm, inca o varianta cauta pe net setari pentru modem, viteza mai mare etc, s-ar putea sa fie si din cauza setarilor din calculator (windows).

*/_