| HenricVonSiberstheiner a întrebat:

Imi poate da cineva un link catre virusul Politia Romana? Nu ca nu as avea ce face dar vreau sa-mi testez antivirusul AVG 2015 pe asta. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu rezista nici un antivirus pentru virusi de acest gen, adica cu alte cuvinte rezista dar trebuiesc setate la protectie maxima incat nici macar tu NU ai putea sa navighezi pe net cum vrei, atunci zic eu, ce rost mai are?
Apoi cei care au scapat de acel virus sunt fericiti ca au scapat nu-si mai noteaza link-ul! big grin

| GeoGeo6566 a răspuns:

Alti vor sa scape de el si tu vrei sal ai?
CE bot esti!

Răspuns utilizator avertizat