| TintarTehno a întrebat:

Imi puteti spune cum pot downloada folderele unui site?
De exemplu la firefox cand dai "salveaza pagina ca..." si iti downloadeaza folderele si html-ul

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Incearca unul din soft-urile de aici:

http://www.techsupportalert.com/best-free-web-site-ripper.htm

| TintarTehno explică (pentru cristimihailov):

Imi poti spune pe romaneste la ce foloseste? Pe site scrie in chineza antica amestecata cu maghiara heroglifica

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Prietene... e engleza. Iti explica care e procesul, chestii introductive si iti da posibilitatea sa alegi din mai multe tipuri de softuri.

Incearca hhtrack. Descarca-l si donlowadeaza ce site vrei tu