| Daniel235 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri foarte foarte misto, dar nu prea cunoscute ca pe cele cunoscute le stiu. Dar sa fie sa mearga si pe un pc decent, multumesc acord funda celor mai multa jocuri faine big grin!

5 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Dă-ne specificațiile tale și ce fel de jocuri ai vrea.

| Daniel235 explică (pentru Gonrax):

R7 250 with boost 2gb gddr5 128bit, 8gb ram de la hyperx 1600mhz cl10, pentium g3240

| alexboss2020 a răspuns (pentru Daniel235):

Deci am gresit eu, daca nu mi-ai spus ce specificati ai la pc.Deci in afara de fifa 16 car o sa-ti mearga pe low, nici un joc pe care ti l-am speciicat mai sus gen fifa 17, overwatch nu o sa-ti mearga nici macar nu cred ca ai sanse sa le deschizi

| alexboss2020 a răspuns:

Pai uite aici cateva jocuri:OverWatch, Quantum Break, Nfs 2016, COD BOB 3, DOOM 3, FAR CRY PRIMAL, F1 2016, FIFA 16, FIFA 17(inca nu s-a lansat pe pc sa descarci asa ca poti sa cumperi de la magazin jocul ex altex, flanco, eMAG)

| Clorox a răspuns (pentru alexboss2020):

Nu prea cred ca ii merg jocurile astea!