| FleshUl a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca este nevoie de o suma de bani pentru a ti putea porni un canal de youtube?

8 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu trebuie sa plătești nimic

| Zaygon a răspuns:

E gratuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crearea unui canal nu costa nimic.

| iSwag a răspuns:

Nu, in niciun caz.

| Mykymu a răspuns:

Nu este nevoie sa dai bani pentru a avea un canal pe Youtube. Dar poti castiga bani daca devii partenerul lor si aduci mai multi abonati la canalul tau.
Funda?

| Lunabrisa a răspuns:

Nu, inregistrarea pe youtube e gratuita. Insa daca inchei un parteneriat cu ei, poti castiga bani si "Gold play button" cred ca se numesc, sunt acele premii pe care le primesti cand ai 100, 000 de abonati si apoi cand ai 1, 000, 000 abonati. Dar, ca sa inchei, e gratis.

| ApusGamer03 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuu

Tot ce trebuie sa faci este sa ai un cont google si apoi intra pe youtube si iti faci gratis am si eu un canal de YouTube bine 2

Te rog Funda te-am ajutat la mukte intrebari verfica pe toate

| mirunahuidhjs a răspuns:

Nu este nevoie de bani, dar poti primii bani daca aduci multi abonati canalului tau. Succes!