| RaduVladStefan a întrebat:

Vreau sa imi deschid un canal de Youtube dar nu stiu cu ce. Imi puteti spune?

7 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Vezi ca trebuie sa ai 13 ani ca sa-ti faci cont Google.
Dupa poza de profil mai ai de asteptat ceva timp!

| anonim_4396 a răspuns (pentru adytzoi):

Buna gluma

| RaduVladStefan explică (pentru adytzoi):

Am 16 in noiembrie, poza e de 5 ani

| Xaya a răspuns:

Gasesti tu du-te la motan show face promovari vei avea nevoie... daca vrei sa faci gaming stiu un recorder bun Ice cream recorder nu are watermark sa nu mai prind oameni cu bandicam XD

| SuperFraTele a răspuns:

Poti face de la Q&A pana la documentare, gaming, etc. Poti face absolut tot ce tie iti place.BAFTA!

| Idontunderstand a răspuns:

Păi ar trebui ca:
- Tot materialul pe care-l foloseşti să fie de calitate cât se poate de decentă.
- Fii original. Nu încerca să fii neapărat în pas cu moda, pur şi simplu fii original în tot ceea ce faci. Adică adu ceva nou Youtube-ului.

| CrisuOb a răspuns:

N-ai fata de asa ceva, loooollaughing)nu vreau sa te jignesc, dar asta e adevarul