| WARfree a întrebat:

Salutare imi puteti spune cum asa putea popula un canal de youtube pe care postez numai NightCore la diferite melodii atat romanesti cat si din afara?
Raspunsul cel mai bun primeste funda.Merci :D

Canal de youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCRaYf_gTB08w1uY5h8QD8RQ

Pentru a vedea ce postez pe el, eu sa imi imbunatatesc calitatea mereu.

3 răspunsuri:
| TDGAMING a răspuns:

Incearca sa atragi oameni prin ceea ce faci. Daca vrei sa dai bani pe promovari sa stii ca nu cred ca o sa faci prea multi abonati decat doar daca acela are cat de cat multi si nu face zi de zi promovari. Daca vrei sa te apuci serios nu trebuie sa te lasi dupa o luna ca vezi ca nu faci abonati, ei apar in timp.

| WARfree explică (pentru TDGAMING):

Nu o sa ma las de acest canal deoarece fac nightcore din placere si nu pentru a castiga bani cu ajutorul dat de YOutube si diverse parteneriate

| TDGAMING a răspuns (pentru WARfree):

Atunci continua ceea ce faci ca s-ar putea sa iti vina si abonati cu timpul. Succes!