| todescupaul a întrebat:

imi puteti va rog spune cum imi deschid o pagina de facebook?
mersi

2 răspunsuri:
| alalal a răspuns:

Intri pe www.facebook.com
in partea dreapta scrie mare "Sing Up" completezi toate datele:
-nume
-pronume
-adresa e-mail
-mai introduci incodata adresa de e-mail unde scrie re-enter e-mail
-parola
Mai jos trebuie sa completezi casutele cu:luna, ziua, anul in care te-ai nascut
mai jos biferzi ce esti:fata sau baiat, dupa care apesi butonul "Sing Up"' de jos si pagina se creeaza!

| KaTaLiNaDeEa a răspuns:

In primul si in primul rand intri pe o pagina oarecare de facebook. ATENTIE! pagina, nu cont de persoana. Cum ar fi scrie Vino cu noi si da clich pe una din cele doua rezultate. Apoi intr-o parte, in dreapta scrie "Creaza o pagina" si dai clich acolo. De acolo alegi tu ce vrei. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda!happy