| Dony20 a întrebat:

Imi trebuie si mie urgent Microsoft Express C++. L-am descarcat dar imi apare erroi la instalare si nu stiu de ce!
Imi trebuie functia Debug!
Am descarcat programul de aici: http://www.microsoft.com/......pp-express
si am dat sa se instaleze, se descarca iar la instalare eroare!
Priviti: http://imageshack.us/photo/my-images/339/erroarecexpress .png/
Ce sa fac sa nu mai apara acea eroare?
Am Windows 7 Ultimate x64bit SP1!
Vreau un ajutor cat mai repede cineva priceput!
Contactati-ma: danstanciu96@yahoo.com
sau lasati un PM cu id!
Multumesc Mult!

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Incearca sa le descarci si sa le instalezi manual de pe microsoft.com (lista aia de programe din poza) ai grija sa fie pe x64/64biti.

| GabryelPuStanu a răspuns:

NET.Framework 4 nu se instaleaza! Daca nu se instaleaza acest framework nu iti va instala nici C++ trebuie sa downloadezi Windows Installer ultima versiune iar apoi sa reincerci instalarea daca nu mergre baga un Windows 7 Ultimate x32Bit sp2 si fa-i updaturile la zi.
P.S: Am avut aceiasi problema happy

| Dony20 explică (pentru GabryelPuStanu):

Te rog baga id meu: danstanciu96@yahoo.com