| Dony20 a întrebat:

Sunt nou in programe C++ si nu prea stiu sa le folosesc!
As dori daca se poate cateva informatii legate de aceste programe!
Sa stiu de ce gen e etc...
Ce vreau sa stiu cel mai mult este de ce nu pot sa instalez Microsoft Visual Studio C++ Acesta imi trebui pentru DEBUG!
La un server! Ceea ce vreau sa zic e ca nu stiu de ce nu merge sa il instalez si nu stiu sa il folosesc!
Va rog cei mai experimentati in aceste programe sa bage cat mai repede id meu: danstanciu96@yahoo.com sau sa lase un pm cu id lor!
Am descarcar programul de aici: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=146 32
Vreau sa stiu cat mai multe detalii despre acest program!
Am nevoie pentru DEBUG la SAMP!
CAT MAI REPEDE!
MULTUMESC!

1 răspuns:
| Kanghu a răspuns:

Ce vrei sa faci cu el? Functia de debug o au toate IDE-urile actuale. SA:MP din cate stiu eu foloseste limbajul Pawn, nu C++. kanghu_628 daca vrei sa ma cauti pe mess.