| deathword24 a întrebat:

in momentul actual am un telefon Samsung Galaxy S 1 si de curand a aparut ocazia sa il dau la shimb pe un Iphone 4, evident ca pretul e senzational, dar aici apare problema, e mai functional iphonul sau sa imi pastres samsungul.
*Sincer, nu prea vreau raspunsuri de la apple fanboy-s sau de la obsedati android.
Multumes anticipat happy.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai in primul rand ai grija ce zici(vocabularul). In al 2-lea rand, ai grija cu acel iphone, oferta e prea roz ca sa fie adevarata, sa nu fie vreo replica, deoarece se fabrica de 2 ori mai multe replici decat iphone reale. Daca iti place iphone, ilpoti schimba, deoarece vor fi egale din punct de vedere tehnic.

| andreibrebeanu a răspuns:

Mai bine iphone 4

| deathword24 explică:

E un iphone 100% real, am pus mana pe el si cum deja tata mi-a luat o replica( fara sa stie...) am reusit sa fac diferenta.

| deathword24 explică:

Si mai am o intrebare, cate degete suporta multi touchul de la iOS4.1?