| soraya3456 a întrebat:

De unde imi cumper iphone 4s?iphonul 4 s e mai bun ca iphonul 4 asa-i?iphonul 4s a aparut de curand nu?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei telefon de fite ia-ti iphone 4S... daca vrei telefon destept ia-l pe galaxy S2 big grin

| Membru23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este adevarat cel mai bun telefon ca aspect si functionalitate este iphone... te sfatuiesc sa nu iti iei iphone 4 pentru ca au multe probleme cu camera foto-video cu carcasele difuzoarele si multe altele ( le poti schimba ff ieftin) un display la iphone este 70-100 ron o carcasa este 50-60 ron difuzoare camera si astea maxim 40 ron eu personal am un 3gs si un 3g am avut si 4 dar cel mai multumit sunt de 3gs. De curand am avut ocazia sa ma joc cu un 4S 64GB ( al unui prieten, la costat 1000 euro din anglia imediat cum a aparut) si este superior peste toate iphonurile facute pana acum de galaxy s2 ce sa spun este frumos are display ff mare dar e foarte naspa androidul ala pentru ca sunt 200.000 de aplicatii si dintre care 120.000 cu bani pe cand la iphone s-au declarat peste 800.000 de aplicatii la care sunt freee si cu bani deci daca vrei de ex. fruit ninja lite il ai la alegere freee sau cu bani bineinteles ca freee nu are toate functiile celui cu bani deci in concluziu IPHONE 4S superior Samsung-ului galaxy S2 ( FUNDA )

| anonim_4396 a răspuns (pentru Membru23):

Daca pentru tine asta inseamna superior...nu stiu ce sa mai ziclaughing

| Membru23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are rost sa discut cu tine tu dai pe un galaxy s2 1700 ron nou in magazin si pe un iphone 4s in jur de 2700 ron o fi naiba vreo diferenta de e asa diferenta de pret? raportat calitate- pret Samsung este praf pentru ca a foslosit plasticuri ieftine fata de iphone 4 si 4s care au carcasa din cristale ( cea originala ) adevaru e ca s2 e mai rezistent la cazaturi decat 4s dar ca functionalitate 4s este superios s2

| anonim_4396 a răspuns (pentru Membru23):

1.Dai cu 1000 de ron mai mult pe BRAND nu pe calitate
2. Unele piese din iphone sunt facute de catre Samsung, in caz ca nu stiai
3. Iphone in general "sucks" asa ca nu vreau sa te jignesc si imi cer scuze dar nu are rost sa vb cu tine care nu ai treaba cu tehnologia...

| Membru23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca tu nu ai treaba cu tehonlogia : Cei de la SAMSUNG au fost dati in judecata de catre Apple pentru ca sunt niste plagiatori si au copiat design la galaxy tab dupa ipad ( asa au precizat cei de la Apple) drept ca urmare cei de la Samsung nu au avut voie sa prezinte galaxy tab prin Olanda, America uite aici : http://economie.hotnews.ro/......-apple.htm SI PT CULTURA TA GENERALA CITESTE COMENTARIILE SI O SA VEZI CA TOATA GAMA GALAXY ESTE COPIATA DUPA IPHONE

| anonim_4396 a răspuns (pentru Membru23):

Da da... exact
Si inca o chestie.
O fi el copiat dupa iphone dar e mult mai bun...galaxy s2 are un procesor de 1, 2 dual core + 1 GB ram, Iphone 4S cat are?laughing)))
Si tot spre cultura ta generala uita-te la topuriile telefoanelor mobile in 2011 si convinge-te!winking