| Daniel235 a întrebat:

Intrebarea mea este:
Cand sun s-au ma suna cineva pe skype, si sa zicem ca eram pe winamp ascultam muzica, dupa ce ma suna sau il sun pe aceea persoana respectiva, nu mai aud muzica din winamp, sau o aud foarte incet! Si am dat exemplu muzica!
Dar orice sunet daca il am deschis programul si am suna cineva nu mai aud acel program... ajutati-ma sa dezactivez chestia asta!
Apropo, asta se intampla pe skype! Cand ma suna / sun pe skype!
Dau FUNDA acelui care ma ajuta sa scap de asta!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand te suna cineva pe Skype inchide celalat program si da sonorul mai tare. Daca sunt doua programe pornite folosesc aceeasi cale de sunet si e normal sa-l auzi pe unul mai slab.